Неділя, 18.03.2018, 11:43:42Вітаю Вас Гость | RSS
Вечірня (змінна) школа № 20 Солом'янського району м. Києва
Меню сайту
Питаннячко
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 180
Головна » 2015 » Вересень » 16 » Заочна школа
09:25:08
Заочна школа

       Час іде, у навчальних закладах з’являються та зникають різні форми навчання та незмінною залишається заочна, яка протягом багатьох десятиліть бере на себе нелегкі соціально-реабілітаційні функції і стає єдиною можливістю здобути освіту для учнів, що за різних умов не можуть навчатися в денних школах. Нині багато випадків, коли звичайному навчанню перешкоджають матеріальні труднощі, сімейні обставини, складність, а то й неможливість отримання освіти в регіонах України, де ідуть бойові дії, на тимчасово окупованих територіях. Тому важливо, щоб підліток не залишився зовсім без освіти, щоб у найважчих життєвих обставинах він знав – у Вечірній (змінній)школі № 20 м. Києва, на базі якого відкриті класи з заочною формою навчання, його чекають, готові допомогти.

    Для зарахування до класів із заочною формою не обмежується віком.

  Для вступу необхідні:

1) особиста заява (для неповнолітніх – заяви батьків або осіб, які їх замінюють)

2)свідоцтво про народження або паспорт (копії)

3) медична довідка встановленого зразка

4) документ про наявний рівень освіти. При переведенні учнів до класів з заочною формою навчання з іншого навчального закладу, крім зазначених документів, додається особова справа учня.

    Режим занять для учнів, які навчаються без відриву від виробництва, встановлюється адміністрацією школи з урахуванням конкретних умов праці учнів на підприємствах, в організаціях, установах. В залежності від кількості учнів це можуть бути групові або індивідуальні навчальні консультації, що проводяться вчителями за затвердженим розкладом. Положення про вечірню (змінну) школу передбачає дистанційне навчання.

      Заочники навчаються в старшій школі 3 роки, що пов’язано з режимом занять. Та за наявності достатнього або високого рівня навчальних досягнень бажаючим надається право прискорено закінчити школу, про що педагогічною радою приймається відповідне рішення.

       Державна підсумкова атестація та звільнення від неї заочників здійснюється у встановленому законодавством порядку, тому випускники заочних класів отримують такі ж свідоцтва про базову загальну середню освіту або атестати про повну загальну середню освіту, як і випускники денних класів. Крім того, учні заочних класів можуть нагороджуватись похвальними листами, грамотами, золотими та срібними медалями.

Переглядів: 641 | Додав: @Kiss@ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Погода
Форма входу