Субота, 08.08.2020, 01:37:25Вітаю Вас Гость | RSS
Вечірня (змінна) школа № 20
Меню сайту
Дистанційне
Чи влаштовує Вас освіта з елементами дистанційного навчання?
Всього відповідей: 10
Питаннячко
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 248

Адміністрація школи


Гонтар Олександр Тарасович – директор школи, вчитель історії та правознавства, вчитель-методист, вчитель вищої категорії, педагогічний стаж: 30 років. Олександр Тарасович майстер своєї справи, з високим рівнем професіоналізму, творчий і натхненний педагог. Має глибокі знання з теорії педагогіки і психології, виявляє нестандартність у викладанні, виборі форм і методів педагогічного впливу на учнів.  

 

 

 

 

Мучак Надія Володимирівназаступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель географії та економіки. Працює в Вечірній (змінній) школі № 20 з 2002 року. На посаді заступника директора з навчально-виховної роботи з 2004 року. Має «вищу» категорію та звання «старший вчитель». За мету має «Виховання освіченої, гармонійної та здорової особистості». 

 

 

 

 

 

 

Радзієвська Ольга Іванівна -  заступник директора з господарчої частини. Людина, яка завжди піклується про нашу школу. Школа завжди зустрічає нас чистотою та доглянутою. Ольга Іванівна майже все своє життя проробила у вечірній (змінній) школі № 20 та пілувалася про неї, як про рідну людину. Тому, за атмосферу та чистоту, ми можемо подякувати їй. ЇЇ девіз: ""Чистота - запорука здоров'я" .

Департамент освіти
Департамент освіти
Управління освіти
Управління освіти
COVID19
КОРОНАВІРУС
Погода
Форма входу