Четвер, 22.08.2019, 15:16:25Вітаю Вас Гость | RSS
Вечірня (змінна) школа № 20 Солом'янського району м. Києва
Меню сайту
Питаннячко
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 214

Адміністрація школи


Гонтар Олександр Тарасович – директор школи, вчитель історії та правознавства, вчитель-методист, вчитель вищої категорії, педагогічний стаж: 30 років. Олександр Тарасович майстер своєї справи, з високим рівнем професіоналізму, творчий і натхненний педагог. Має глибокі знання з теорії педагогіки і психології, виявляє нестандартність у викладанні, виборі форм і методів педагогічного впливу на учнів.  

 

 

 

 

Мучак Надія Володимирівназаступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель географії та економіки. Працює в Вечірній (змінній) школі № 20 з 2002 року. На посаді заступника директора з навчально-виховної роботи з 2004 року. Має «вищу» категорію та звання «старший вчитель». За мету має «Виховання освіченої, гармонійної та здорової особистості». 

 

 

 

 

Власенко Вадим Іванович -  заступник директора з виховної роботи, старший вчитель, викладач світової літератури. В Вечірній (змінній) школі № 20 працює з 1997 року. Свою роботу базує на засадах демократизму, толерантності, співпраці з батьками та учнями. Сенс його виховної роботи – виховувати майбутніх громадян незалежної держави, патріотами, всебічно розвиненими особистостями, які побудують демократичну та розвинену Україну для майбутніх поколінь. Девіз: Діти – це особистості, які необхідно виховувати!

 

 

Радзієвська Ольга Іванівна -  заступник директора з господарчої частини. Людина, яка завжди піклується про нашу школу. Школа завжди зустрічає нас чистотою та доглянутою. Ольга Іванівна майже все своє життя проробила у вечірній (змінній) школі № 20 та пілувалася про неї, як про рідну людину. Тому, за атмосферу та чистоту, ми можемо подякувати їй. ЇЇ девіз: ""Чистота - запорука здоров'я" .

Погода
Форма входу