П`ятниця, 24.01.2020, 06:54:03Вітаю Вас Гость | RSS
Вечірня (змінна) школа № 20 Солом'янського району м. Києва
Меню сайту
Питаннячко
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 230

Бібліотека


    Плотнікова Тетяна Віталіївна - завідуюча бібліотекою. Спеціаліст ІІ категорії. Стаж - 3 роки. Девіз: "Людина, яка любить читати - щаслива людина" 

 

 

 

 

Режим роботи бібліотеки:

Понеділок - 11:00 - 18:00

Вівторок - 11:00 - 18:00

Четвер - 11:00 - 18:00

П'ятниця - 11:00 - 18:00

 

Електронні підручники

Електронні версії шкільних підручників можна знайти і завантажити в багатьох місцях Інтернету, але будьте уважні, так як здебільшого посилання будуть непрямими, заплутаними або навіть шкідливими. В списку нижче підібрані найкращі безпечні сайти з підручниками, більшість файлів з яких доступні для прямого завантаження в форматах DjVu и PDF. Для перегляду підручників на пристроях з операційною системою Android рекомендується використовувати програму EBookDroid, для Windows - WinDJView и Adobe Reader (для останніх двох вибирайте вибіркове встановлення, щоб не встановлювати рекламні додатки). Сайти активно змінюються і якщо не виходить знайти або нормально завантажити підручник з одного сайту, то спробуйте на іншому.

http://pidruchnyk.com.ua/ Дуже зручний сайт як для перегляду в режимі онлайн, так і для завантаження підручників (прямі посилання під вікном онлайн-перегляду).

http://portfel.at.ua/ Для завантаження електронної копії підручника необхідно на його сторінці клікнути правою кнопкою на "СКАЧАТИ" та вибрати "Сохранить ссылку как..." або аналогічний пункт меню.

http://shkola.yccat.com/index.html Дуже гарний сайт, але для завантаження деяких електронних копій підручників необхідно пройти просту реєстрацію. У випадку, якщо якість завантаженого підручника невисока - пошукайте його на інших сайтах зі списку вище, дуже висока вірогідність, що там знайдеться набагато якісніший екземпляр.

Погода
Форма входу